Ana sayfa

Spezilla Tube Co., Ltd. Fabrika turu

Spezilla gerçekten profesyonel bir tedarikçi, onlar her zaman bize teknik danışmanlık vermek ve çok rekabetçi bir fiyat ile kaliteli tüpleri sağlamak!

—— Thomas-Hoover - Amerika Birleşik Devletleri

Kaliteli, hızlı teslimat, Spezilla 2008 yılından beri projeleri için eşanjör boruları temin edilmiştir, biz gerçekten destek için teşekkür ederiz!

—— Massimiliano Rossi - İtalya

onlar güvenilir ve esnek, Spezilla çok iyi grubumuza destekler, ve şimdi hükümet tedarikçisi onaylanır! Spezilla hep cevap!

—— Jaime Arias - Arjantin

Çok rekabetçi fiyat ve tüpler iyi cilalanmış, 2010 yılından itibaren bizim işbirliğinden çok memnun Spezilla ile vardır.

—— Nathalie Gulli - Meksika

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

  Spezilla, kaynaklı kaynaklı ve çizilir ve dikişsiz boru ve boru, malzeme paslanmaz çelik, dubleks, nikel alaşımları, titanyum ve diğer yüksek mukavemet, korozyona dayanıklı alaşımlar dahil üretir. bir gala paslanmaz çelik boru üreticisi olarak, Spezilla şimdi böyle Kazan Boru gibi pazarlarda ve nihai kullanım uygulamaları, Eşanjör Boru, Kondenser Boru, Hava Soğutucu Boru, Enstrümantasyon Boru ve İçecek Boru vb geniş bir yelpazede için boru ürünler sunmaktadır

  Uncoil & ŞEKİLLENDİRME DEĞİRMEN

  TIG KAYNAK / TIG + PLAZMA

  SIRALI PARLAK TAVLAMA

  EDDY GÜNCEL & HATTI İŞARETİ

  AMBALAJ & DENİZCİLİK / İHRACAT

 • OEM / ODM

  Spezilla'nın adanmış, deneyimli boru profesyonellerinden oluşan işlevsel ekip enerji üretimi, ısı eşanjörü, içecek, petrol ve gaz, otomotiv ve diğer uygulamalar ile OEM (orijinal ekipman üretimi) müşterilerin değişen ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bizim boru alaşımlar, birçok standart paslanmaz çelik, dupleks paslanmaz çelik ve nikel alaşım notları da dahil olmak üzere çeşitli kullanılabilir.

  Spezilla bir ISO-9001 sertifikalı çeşitli OEM uygulamalar için yüksek kaliteli çelik boru üreticisi olduğunu. Tam boy kesme, uzun boyu üretim ve düzeye-yaranın sargı yetenekleri OEM üretim gereksinimleri çeşitli imkanlar sunmaktadır.

  Spezilla Tube Co., Ltd.

 • Ar-Ge

  Katma Hizmetler:

  / Özel Mill Uzunlukları / Isıl İşlem Eğilme / Finning / Hassas Kesme / Paketleme

İletişim bilgileri
Spezilla Tube Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Will Ma

Tel: 86--21-57701837

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)