Ana sayfa

Spezilla Tube Co., Ltd.

Spezilla gerçekten profesyonel bir tedarikçi, onlar her zaman bize teknik danışmanlık vermek ve çok rekabetçi bir fiyat ile kaliteli tüpleri sağlamak!

—— Thomas-Hoover - Amerika Birleşik Devletleri

Kaliteli, hızlı teslimat, Spezilla 2008 yılından beri projeleri için eşanjör boruları temin edilmiştir, biz gerçekten destek için teşekkür ederiz!

—— Massimiliano Rossi - İtalya

onlar güvenilir ve esnek, Spezilla çok iyi grubumuza destekler, ve şimdi hükümet tedarikçisi onaylanır! Spezilla hep cevap!

—— Jaime Arias - Arjantin

Çok rekabetçi fiyat ve tüpler iyi cilalanmış, 2010 yılından itibaren bizim işbirliğinden çok memnun Spezilla ile vardır.

—— Nathalie Gulli - Meksika

Ben sohbet şimdi

Spezilla Tube Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7
Spezilla Tube Co., Ltd. Spezilla Tube Co., Ltd. Spezilla Tube Co., Ltd. Spezilla Tube Co., Ltd. Spezilla Tube Co., Ltd. Spezilla Tube Co., Ltd. Spezilla Tube Co., Ltd.
Our Factory - Spezilla Tube Co.,Ltd. Paslanmaz Çelik Boru Fabrikası - tüp Atölye - paslanmaz çelik boru Ekibimiz - bilgi satış International Sales Office - Shanghai Meeting / Sample Room Müşteri ziyareti

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : SPEZILLA
No. Çalışanları : <100
Yıllık satış : <30000000.00
Yıl kurulan : 2011
İhracat p.c : 90% - 100%

Spezilla Tube Co Ltd üstün kalite paslanmaz çelik, nikel alaşım ve sanayi ve müşteri özellikleri için tasarlanmış diğer yüksek alaşımlı boru ürünleri bir özel üreticisidir. Şirketin merkezi Şanghay, Çin Halk Cumhuriyeti ve Zhejiang'da bulunan üretim fabrikaları, yüksek kalitede boru ürünlerinin güvenilir ve rekabetçi bir üreticisi olarak mükemmel bir üne sahiptir.


Spezilla, paslanmaz çelik, dubleks, nikel alaşımı, titanyum ve diğer yüksek mukavemetli korozyona dayanıklı alaşımları içeren kaynaklı, kaynaklı ve çekilmiş ve dikişsiz boru ve borular üretmektedir. Premiere paslanmaz çelik boru üreticisi olarak Spezilla, şimdi Kazan Boru, Isı Eşanjörü Boru, Kondenser Boru, Hava Soğutucu Boru, Enstrümantasyon Boru ve İçecek Boru gibi çok çeşitli pazarlar ve son kullanım uygulamaları için boru ürünleri sunmaktadır.


Spezilla, ISO9001: 2008 sertifikasına sahiptir. Şirketin kuruluşundan bu yana Spezilla, misyonunu kalite, öngörülebilir ve performansa dayalı paslanmaz çelik boru ürünleri için en iyi seçim olmaya odakladı. Spezilla'yı rakiplerinden ayıran şey, bugünün üreticilerinin ihtiyaçlarına uyan en iyi kalite ve fiyat performansı ile doğru ürünleri sağlamada üstünlük sağlamaktır.


Müşteri taleplerine derhal yanıt verme becerimizden gurur duyuyoruz. Deneyimlerimiz ve uyarlamalarımız, kısa sürede özel gereksinimlerimiz olsa bile emirleri hızla yerine getirmemize izin veriyor. Her iş ilişkisini karşılıklı olarak yararlı kılmaya kararlıyız, lütfen Spezilla'nın herhangi bir üyesine başvurmaktan çekinmeyin ve bize yapabildiğimiz farkı gösterin.


Ürünler:


Çeşitli boyutlarda, ebatlarda, şekillerde, vb. Katma değerli servislerle geniş kapsamlı bir dizi boruyu sunuyoruz. Bu hortumlar uluslararası kalite normlarına sıkı sıkıya bağlı olarak yüksek dereceli hammadde ve sofistike teknoloji kullanılarak üretilmektedir. Tüplerimiz boyutsal doğruluğu, yüksek dayanımı, uzun ömrü ve dayanıklılığı nedeniyle müşteriler tarafından takdir edilmektedir. Tam olarak müşterinin isteğine göre özelleştirme sunmaktayız. Malzemelerimiz şunları içerir:


Paslanmaz Çelik / Dubleks ve Süper Dubleks Paslanmaz Çelik / Süper Ferritik ve Ferritik / Nikel Alaşımları / Bakır Alaşımları / Titanyum vb.


Sunduğumuz Sanayi:


Üstün kaliteli ürünlerimiz çeşitli endüstrilerde uygulama bulmaktadır:


Petrol ve Doğalgaz / Enerji Üretimi / Kimya / Petrokimya / Gıda ve Mandıra / İçecek / Genel Ticaret / Ticaret Limited Şirketi vb.


İhracat Piyasamız:


ABD / Kanada / İngiltere / Belçika / İspanya / Fransa / Polonya / Bulgaristan / Azerbaycan / Çek Cumhuriyeti / Meksika / Şili / Kolombiya / Kosta Rika / Uruguay / Arjantin / Paraguay / Ekvador / Peru / Venezuela / Tayland / Endonezya / Singapur / Malezya vb. .

Görevimiz:


Misyonumuz benzersiz güvenilirlik ve garantili performans ile yüksek kaliteli ürünler sunarak itibarımızı oluşturmaktır. Güvenilir iş ortağınız olmak için size en iyi çözümleri sunmayı taahhüt ederiz.


Degerlerimiz:


1. Dinleme ve Saygı


2. Mükemmellik Taahhüdü


3. İletişim


4. Takım Çalışması


5. İnovasyon


6. Çevreye Saygı

İletişim bilgileri
Spezilla Tube Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Will Ma

Tel: 86--21-57701837

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)